Opinie

Opinie rodziców

 

Codziennie otrzymujemy pozytywne komentarze od zadowolonych rodziców. Poniżej, zamieściliśmy część z nich.

Nasza polityka

Nasza firma przykłada ogromna wagę do naturalności i autentyczności ocen naszych klientów. Dlatego też wszystkie opinie, które są dostępne na stronie pochodzą od rodziców, którzy w 100% korzystali z naszych produktów.

„Butelka jest dość spora jak na 140ml, ale to tylko i wyłącznie, dlatego że pod nasz smoczek wchodzi podgrzewacz. Bardzo przyjemnie się ją trzyma w dłoni pomimo rozmiaru, który przypomina rozmiar kubka niekapka dla dzieci. Jednym z większych szczegółów, który przykuł moją szczególną uwagę oprócz podgrzewacza jest smoczek naszej buteleczki.  Jest nietypowy jak na smoczki tradycyjnych buteleczek spotykanych w sklepach jest duży i kształtem przypomina kobiecą brodawkę.”

Na zapoznanie się z całością recenzji zapraszamy na stronę:

http://mylifetami.blogspot.com/2018/02/yoomi-butelka-samopodgrzewajaca-yoomi.html


„Dla rodzin prowadzących aktywny styl życia Yoomi to rozwiązanie idealne.Dużo czasu spędzam poza domem, poruszamy się najczęściej z wózkiem, więc nie zabieramy ze sobą niezliczonej ilości rzeczy. Spacer po parku, płac zabaw, wycieczka rowerowa, plażowanie… Można szaleć z dzieciakami!”

Na zapoznanie się z całością recenzji zapraszamy na stronę:

http://www.buggygym.pl/blog/aktywny_spacer__yoomi/

„Na początku bałam się, że poza domem będę musiała wziąć w rękę wkład, a następnie umieścić go w butelce, co byłoby niehigieniczne. Zwłaszcza na spacerze, gdy przed chwilą budowałam babki z piasku. A tak – butelka może być w domu umyta czy wysterylizowana i złożona w całość, a gdy będzie potrzebny pokarm w idealnej temperaturze – otrzymamy go w minutę. Szybko, zdrowo i bezpiecznie – bez zbędnego czekania, bez przegrzewania mleka i ryzyka poparzenia. Fajnie, że dzięki podgrzewaczowi smoczek również jest ciepły, więc maksymalnie przypomina pierś Mamy, a podgrzewacz utrzymuje ciepło przez godzinę.”

Na zapoznanie się z całością recenzji zapraszamy na stronę:

https://agnieszkakudela.pl/yoomi-butelka-samoagrzewajaca-recenzja/

„- Dla mam, które studiują lub pracują zawodowo – a pod swoją nieobecność zostawiają dziecko pod opieką dziadków lub niani. Butelka samopodgrzewająca Yoomi jest na tyle inteligentna, że nagrzewa pokarm do temperatury optymalnej, odpowiadającej temperaturze kobiecego mleka (32-34oC). Żadna postronna osoba nie będzie więc miała problemu ani dylematu, czy posiłek nie jest zbyt zimny lub zbyt ciepły – co również czyni sytuację opiekuńczą zdecydowanie prostszą i bardziej komfortową.”

Na zapoznanie się z całością recenzji zapraszamy na stronę:

http://www.naszebabelkowo.pl/2018/04/butelka-samopodgrzewajaca-yoomi-dla.html

„Sam start i lądowanie to najtrudniejszy etap. Tutaj dziecko musi wyrównywać ciśnienie w uszach. I tutaj pomocne jest przyłożenie maluszka do piersi, podanie smoczka, bądź pokarmu z butelki. O ile pierś to dość normalne rozwiązanie, o tyle normalna butelka jest problematyczna. Nikt z obsługi w trakcie STARTU nie podgrzeje nam pokarmu. I tu z pomocą przychodzi nasze najnowsze odkrycie – samopodgrzewająca się butelka Yoomi. To niesłychanie proste urządzenie, które zrewolucjonizowało karmienie butelką. Zawsze i wszędzie, niezależnie od dostępnych metod grzania pokarmu, ten ma idealną temperaturę.”

Na zapoznanie się z całością recenzji zapraszamy na stronę:

http://siostryadihd.pl/2018/04/pierwsza-podroz-niemowlakiem-lot-samolotem-przydatne-informacje/

„Brzmi skomplikowanie, ale ja już przy pierwszej próbie osiągnęłam pełen sukces, chociaż obawiałam się, że coś pójdzie nie tak. Rzeczywiście przygotowanie pokarmu (wsypanie mleka, zakręcenie butelki, wciśniecie przycisku, odwrócenie butelki) jest mało skomplikowane i można to zrobić śpiąc. Najważniejsze jest to, że nie musimy sprawdzać temperatury mleka, mieszać wrzątku z zimną wodą, czy wykonywać innych zbędnych w nocy ruchów.”

Na zapoznanie się z całością recenzji zapraszamy na stronę:

https://mamygadzety.pl/butelka-yoomi-czyli-ulatwiamy-sobie-nocne-karmienie/