Tata – bohater od zadań specjalnych.

Bycie rodzicem to nie lada wyzwanie. Nie dosyć, że w grę wchodzi całodobowa opieka nad dzieckiem, to jeszcze dochodzą do tego codzienne sprawy. Czasami trudno jest pogodzić obowiązki rodzicielskie z zawodowymi. Brak czasu i zmęczenie potrafią pokonać nawet najtwardszych.

Podczas gdy w procesie opieki i wychowywania to mama pełni główną rolę, tatusiowie mogą poczuć się pominięci. Często nie są w stanie czynnie uczestniczyć w różnych zabiegach przy maleństwie, jak chociażby karmieniu. Wychodząc temu naprzeciw specjaliści z Yoomi opracowali produkt, która pozwoli tatusiom spędzić więcej czasu z dzieckiem i pogłębić więź rodzicielską.

Samopodgrzewająca się butelka naszej firmy łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Pozwala cieszyć się tym, co najlepsze podczas karmienia maleństwa – wzajemną bliskością. Specjalnie zaprojektowany kształt butelki pozwala zmieścić sprytne urządzenie, które podgrzewa mleko do naturalnej temperatury ciała mamy. Wszystko to w zaledwie 1 minutę!

Od teraz tata może w pełni uczestniczyć w codziennym rytuale karmienia. Anatomiczny kształt smoczka oraz antykolkowe otwory chronią dziecko przed wzdęciami i bólami brzuszka. Mniejsze ryzyko zadławień i połknięć pęcherzyków powietrza sprawi, że maluch będzie w pełni najedzony a tata zadowolony.

Co ważniejsze, butelka Yoomi z podgrzewaczem pozwala cieszyć się z uroków bycia razem poza domem! Wystarczy naładować w pełni bezpieczny dla zdrowia i nietoksyczny podgrzewacz i zabrać go ze sobą na spacer. Wypad do parku w słoneczny dzień nie skończy się płaczem maleństwa ze względu na głód. Jedno naciśnięcie przycisku a mleko zostaje podgrzane do odpowiedniej temperatury. Radość z długiego spaceru gwarantowana.

Planujesz dłuższy wyjazd na wakacje z dzieckiem? Morze, plaża, opalanie? Butelka Yoomi pozwala cieszyć się z wakacyjnych atrakcji bez konieczności wracania do domu w porze karmienia niemowlaka. Długie podróże samochodem bez możliwości zatrzymania się i podgrzania mleka już nie będą stanowiły problemu. W każdej chwili można podać idealnie ciepłe mleko w naszej butelce. Na dłuższe trasy warto ze sobą zabrać większą ilość podgrzewaczy, które można użyć w przypadku bardzo głodnego maluszka. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby utrzymywało stałą temperaturę pokarmu do 1 godziny. Nie musimy się, zatem martwić o podawanie zimnego mleka swojemu dziecku.

Dla aktywnych sportowo tatusiów nasz produkt to również świetny wybór! Poranny jogging czy trening w domu dla wielu był dotychczas niemożliwy ze względu na małe dziecko, które nie można zostawić bez opieki. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, aby ćwiczyć razem. Wystarczy wziąć ze sobą butelkę Yoomi z mlekiem do wózka i wyruszyć w trasę. Maluch ma zapewnioną butlę z mlekiem a tata może cieszyć się z aktywności fizycznej.

Butelka Yoomi to inteligentne rozwiązanie, które maksymalnie skraca czas przygotowania pokarmu dla głodnego i płaczącego dziecka. Oszczędność czasu i zadowolenie najedzonego malucha to jedne z wielu korzyści płynące ze stosowania naszego rewolucyjnego produktu. Pozwól sobie i dziecku cieszyć się ze wspólnie spędzonych chwil.