Bezpieczne przechowanie i podgrzewanie odciągniętego mleka matki

Historia powstania marki yoomi związana jest z potrzebą dostarczania dziecku pokarmu w łatwy i szybki sposób. Produkty naszej firmy nie tylko oszczędzają czas potrzebny na przygotowanie pokarmu, ale pozwalają uczestniczyć innym członkom rodziny w karmieniu. Z potrzeby zrodził się pomysł. Tak więc Jim, zapoczątkował ideę, która pomaga nie tylko mamom ale i tatom. Mogą oni bez problemu karmić dziecko mlekiem matki, nawet, jeśli jej obok nie ma.

Produkty yoomi zostały zaprojektowane z zadbaniem o troskę zarówno mamy jak i dziecka. Dlatego też, sprawdzają się pod wieloma względami:

  • Butelki yoomi jest jedynym produktem, która delikatnie podgrzewają pokarm do IDEALNEJ temperatury mleka matki bez szkody dla składników odżywczych
  • Podgrzewacz Yoomi świetnie nadaje się do przygotowania ciepłego posiłku dla niemowląt, zapewniając przez długi czas stałą temperaturę pokarmu.
  • Smoczek jest naturalnie ukształtowany i dodatkowo miękki, aby zapewnić bezproblemowe odżywianie.
  • Dodatkowo smoczek yoomi jest ciepły w przeciwieństwie do standardowych rodzajów, zapewniając stałą temperaturę ułatwia proces przestawienia się dziecka z karmienia piersią na butelkę.

W celu zachowania składników odżywczych w odciągniętym mleku, warto stosować się do poniższych wskazówek: