Aktywny rodzic to szczęśliwy maluch.

Korzyści samopodgrzewającej się butelki Yoomi.

Jesteś aktywna/y fizycznie i lubisz ćwiczyć, ale nie możesz pozwolić sobie na treningi ze względu na dziecko? Żaden problem! Zespół Yoomi pomyślał również o rodzicach lubiących sport. Zwłaszcza, gdy nie mają możliwości zostawić dziecka pod opieką innych osób. Głodny maluch już nie będzie stwarzał problemów podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu czy przebieżki w parku.

Firma Yoomi doskonale zdaje sobie sprawę z kłopotów, które dotykają rodziców niemowlaków. Częste nocne wstawania, zmęczenie, długie przygotowanie mleka dla malucha – to tylko niektóre problemy, z jakimi borykają się rodzice. Do tego dochodzą trudności w odżywianiu maleństwa poza domem. Brak możliwości podgrzania mleka na dworze czy w pracy zniechęca do wyjść z domu. Nie mówiąc już o aktywnym spędzaniu czasu. Dlatego też, specjalnie zaprojektowana samopodgrzewająca butelka Yoomi jest odpowiedzią na problemy z odżywianiem maleństwa.

Rewolucyjna metoda podgrzania pokarmu daje pewność uzyskania idealnej temperatury mleka mamy w zaledwie 1 minutę. Co więcej, możliwość szybkiego ładowania podgrzewacza w mikrofalówce skraca czas oczekiwania maleństwa na pokarm. Nocne wstawanie już nie będzie takie męczące a dziecko znacznie szybciej dostanie butlę z mlekiem.

Samopodgrzewająca butelka Yoomi jest również rozwiązaniem dla mam, które chcą wrócić do formy po ciąży. Maluch dostanie pokarm praktycznie zaraz po wystąpieniu oznak głodu a mama będzie się mogła cieszyć wolnym czasem i spokojem podczas treningu.

Wiele osób ma również problemy z głodnym dzieckiem podczas wyjść na zakupy, spacer czy do znajomych. Produkt Yoomi jest praktyczny w użyciu a przy tym bezpieczny do zastosowania nawet poza domem. Rodzice mogą zapewnić swojemu maleństwu pokarm o optymalnej temperaturze za pomocą jednego przycisku. Specjalnie ukształtowany smoczek zapewnia łatwe przystawienie dziecka do butelki a antykolkowe otwory zmniejszają ryzyko wystąpienia bólów brzuszka czy wzdęć.

Dbając o wygodę mam i tatów, samopodgrzewająca butelka Yoomi jest łatwa w obsłudze i potrafi utrzymać ciepło nawet przez godzinę. W przypadku dłuższej podróży albo spaceru, wystarczy wziąć ze sobą kilka podgrzewaczy. Produkt Yoomi jest w 100% bezpieczny dla zdrowia niemowlaka. Nietoksyczna substancja, która wypełnia podgrzewacz składa się soli, która zachowuje ciepło przez długi czas. Mały i poręczny mieści się do większości torebek.

Butelka Yoomi jest również świetnym rozwiązaniem dla ojców, którzy nie mogą zapewnić dziecku mleka podczas wyjść, bez wcześniejszego nakarmienia maleństwa. A jak wiadomo, dzieci nie zawsze są chętne jeść wtedy, gdy rodzic tego chce. Dodatkowo, to grafik dnia jest dostosowany do potrzeb dziecka a nie odwrotnie. Samopodrzewająca się butelka pozwala zachować większą elastyczność w planowaniu dnia przez rodziców. Nagłe wyjścia czy spotkania nie będą już tak kłopotliwe.

Ruch na świeżym powietrzy jest niezwykle ważny zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Spacer to nie tylko lepsze dotlenienie organizmu, ale także wzmacnianie i budowanie odporności. Jak dowodzą badania naukowe powietrze w zamkniętych pomieszczeniach ma zbyt dużą ilość dwutlenki węgla i jest zbyt suche. Spacer w parku czy lesie w otoczeniu drzew sprawia, że panuje w takich miejscach większa wilgotność powietrza. Śluzówka dróg oddechowych jest dzięki temu odpowiednio nawilżona. Dodatkowo spędzanie czasu poza domem jest lepsze dla ogólnego rozwoju dziecka. Większa ilość bodźców sprawia, że maluch poznaje otoczenie i rozwija mózg. Dodatkowo szybciej się męczy i łatwiej zapada w sen. Co daje rodzicom więcej wolnego czasu dla siebie.

Jak widać, warto zapewnić sobie i dziecku aktywność dzięki butelce Yoomi, która pozwala w pełni cieszyć się z zalet spędzania czasu na świeżym powietrzu.